Dovoz a financovanie

Dovoz

V našej spoločnosti MOBILEEU Vám ponúkame špičkový výber áut zo zahraničia. Špecializujeme sa na konkrétne značky vozidiel. Dôkladne preverujeme technický stav vozidla, ako aj jeho pôvod, na mieste u predajcu je každé vozidlo osobne skontrolované našim vyškoleným technikom.

Akonáhle by náš technik pri vozidle zistil, že má vážne nedostatky, alebo že je po havárii, náš klient je o tom okamžite informovaný a v tomto prípade volíme možnosť dovozu iného vozidla, alebo vrátenia finančnej hotovosti klientovi späť do 24 hodín.

Všetky tieto skutočnosti má náš zákazník definované v zálohovej zmluve. Náklady spojené s vycestovaním k vozidlu, v prípade neuskutočnenia kúpy, znáša naša spoločnosť. Našim cieľom je kupovať vozidlá, ktoré budú nehavarované, bez známok poškodení, pretože spokojnosť nášho klienta je pre nás prioritou.

Financovanie

Klient, ktorý prejaví záujem o financovanie vozidla, je následne kontaktovaný našim finančným poradcom, ktorý mu obratom pošle tú najvýhodnejšiu leasingovú. Taktiež si môže vybrať možnosť poistenia či už zákonného, havarijného alebo pripoistenia proti krádeži.

Finančné inštitúcie s ktorými spolupracujeme:

Ak zákazník využíva služby inej leasingovej spoločnosti, v tom prípade uprednostňujeme danú spoločnosť.

Garancia osobného prístupu

S dovozom áut zo zahraničia máme bohaté skúsenosti a ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a profesionálne. Od prvého kontaku s nami až po samotný dovoz a odovzdanie vozidla vás o všetkom detailne informujeme. Dovoz má niekoľko krokov, na ktoré osobne dohliadame a komunikujeme ich so zákaznikom. Vďaka tomuto prístupu sme si získali dôveru mnohých klientov.

Dovoz a financovanie